Brány nesené a posuvné

 

-          Samonosné posuvné brány (nesené brány) se otevírají posunem do strany, většinou podél oplocení. Brána je nesená cca 8 až 10 cm  nad zemí na speciálním „C" profilu. Ukotvení brány je řešeno mimo průjezdnou část vozovky pomocí dvou tzv. vozíků.

 

 

-          Brány vyrábíme individuálně podle požadovaných rozměrů dle stavebních otvorů. Brány jsou zhotoveny z uzavřených tenkostěnných profilů tzv. jeklů. Spodní část brány je osazena silnostěnným otevřeným „C" profilem, který je nasazen na dva vozíky, které jsou ukotveny v železobetonové základové desce. Tímto způsobem je brána vedena a nesena nad zemí. V horní části je brána vedena a zajištěna dvěma válečky v  horizontální poloze.

 

-          Bránu je možné ovládat ručně nebo použít automatický pohon (systém NICE). Při výpadku el. proudu lze bránu přepnout klíčem do stavu nouzového manuálního ovládání.

 

-          Konečný vzhled brány je individuální a volí si ho zákazník sám – výplň dřevěná, kovaná, pletivová, jeklová, plechová, atd.

 

-          Povrchová úprava - základní barva

                                          - základní barva + vrchní nástřik (2x) 

                                          - žárový zinek

                                          - žárový zinek + vrchní  nástřik 

                                          - žárový zinek + nástřik práškovou barvou (komaxit)

 

-          Výhody nesených bran - jednodušší a levnější příprava než u

                                           posuvných bran

                                          - bezúdržbový systém

                                          - parkovat můžete hned za bránou

                                          - nejsou problémy se sněhem a nečistotami

 

    -     Nevýhody nesených bran - boční prostor podél plotu pro                                                          odsunutí brány je cca o 1/3 větší než samotný průjezd                                                         

 


Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0